Producenci

                                                                                

 

Waporyzatory, nazywane również z angielska vaporizerami, to urządzenia do bezdymnego inhalowania suszu. Stanowią zdrowszą alternatywę dla palenia.

O waporyzatorach robi się w Polsce coraz głośniej, jakkolwiek wciąż jeszcze dla wielu osób termin ten może brzmieć cokolwiek egzotycznie. Bardzo często myli się vaporizery z e-papierosami. Urządzenia te zasadniczo się od siebie różnią i działają w zupełnie inny sposób. Te drugie są zdrowszym substytutem zwykłych papierosów, vaporizery natomiast służą do inhalowania jakiegokolwiek suszu. Mogą to być lecznicze zioła, tytoń w postaci czystej czy też marihuana, która jednak w naszym kraju jest nielegalna (chyba że używa się jej w celach leczniczych).

 Dlaczego warto używać vaporizerów?

Użyteczność vaporizerów jest nieoceniona. Te niezwykłe urządzenia docenią nie tylko osoby korzystające z aromaterapii, ale również palacze tytoniu oraz amatorzy marihuany. Okazuje się bowiem, że w trakcie palenia jakiegokolwiek suszu część zawartych w nim substancji ginie, a ponadto łączy się ze substancjami smolistymi, szkodliwymi dla zdrowia.Waporyzacja jest zdrową alternatywą. Polega na podgrzewaniu suszu do bardzo wysokiej temperatury, w wyniku której zaczyna on parować. Para powstająca w ten sposób nie zawiera substancji smolistych. Przykładowo, podczas palenia marihuany organizm wchłania jedynie 15-20% THC zawartego w suszu. W trakcie waporyzacji natomiast – aż 80%. Oczywiście nie namawiamy nikogo do rekreacyjnego używania marihuany. Ale dla osób, które stosują ją w celach leczniczych, vaporizery są sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy.

 Waporyzacja to nowa metoda inhalowania suszu, która jest zdrowszą alternatywą dla tradycyjnego palenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl